Mecz Rennes - Nantes, wynik 3-0

Rennes - Nantes zakończony wynikiem 3-0.

Pierwsza połowa spotkania między Rennes oraz Nantes zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2022-10-09 15:05 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 10 pomiędzy Rennes a Nantes.

Gole strzelali: A. Gouiri 26' 1-0 M. Terrier 79' 2-0 A. Gouiri D. Doué 84' 3-0 M. Terrier

Żółte kartki Rennes: Hamari Traore 61'

Żółte kartki Nantes:

Czerwone kartki Rennes: Joe Rodon 88'

Główny arbiter meczu - Florent Batta, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Rennes stanie naprzeciw Dynamo Kyiv, następne spotkania z drużynami Lyon i Angers natomiast Nantes podejmie SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Nice.

Oddani fani śledzą poczynania ligi Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze jak Hamari Traore bardzo często zapewniły własnym wiernym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki między graczami ligowymi okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to zmagania nużące. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1. Udział takich popularnych zespołów jak Rennes oraz Nantes w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Roazhon Park.