Back to Top

Nantes kontra Strasbourg, wynik końcowy 1-3

Mecz Nantes - Strasbourg zakończony wynikiem 1-3

W meczu 26. kolejki Ligue 1 drużyna Nantes podejmowała u siebie Strasbourg w Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau. Spotkanie odbyło się dwa dni temu, 16 marca o godzinie 16:00. Po emocjonującym starciu, to goście cieszyli się z zwycięstwa, pokonując gospodarzy wynikiem 3-1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1, jednak w drugiej części drużyna Strasbourg okazała się skuteczniejsza, zdobywając dwie bramki i zapewniając sobie triumf na wyjeździe.

Mecz Marseille kontra Nantes, wynik końcowy 2-0

Spotkanie Marseille kontra Nantes, wynik 2-0

Wczorajszy wieczór na Orange Vélodrome był świadkiem starcia pomiędzy zespołami Marseille i Nantes w ramach 25. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy od pierwszej połowy narzucili swój rytm i kontrolowali przebieg gry.

Nantes vs Metz, wynik końcowy 0-2

Nantes - Metz, wynik spotkania - 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Nantes a Metz w ramach 24. kolejki Ligue 1 był pełen emocji i zwrotów akcji. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to drużyna Metz wyszła zwycięsko z boiska, pokonując gospodarzy 2-0. Spotkanie, które odbyło się w Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil. Czy Nantes zdoła się podnieść po tej porażce?

Lorient - Nantes, wynik końcowy 0-1

Lorient kontra Nantes, wynik meczu: 0-1

W minioną środę, 24 lutego, na Stade du Moustoir - Yves Allainmat odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Lorient i Nantes w ramach 23. kolejki Ligue 1. Pomimo wyrównanej rywalizacji to goście wyszli zwycięsko z boiska, pokonując gospodarzy 1-0. Mecz ten został rozegrany dwa dni temu o godzinie 16:00, a bramkę decydującą o wyniku padła dopiero po przerwie, która zakończyła się wynikiem 0-0.

Nantes vs Paris Saint Germain, wynik końcowy 0-2

Nantes vs Paris Saint Germain, wynik meczu - 0-2

Wczorajszy wieczór obfitował w emocje podczas starcia drużyn Nantes i Paris Saint Germain w ramach 22. kolejki Ligue 1. Mecz odbył się na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, a ostatecznie zwycięstwo odnieśli piłkarze z Paryża, pokonując gospodarzy 2:0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, bramki padły dopiero po przerwie, kiedy to goście zdołali pokonać bramkarza Nantes. Dzięki tym trzem punktom PSG umacnia się w czołówce ligowej tabeli.

Mecz pomiędzy Toulouse kontra Nantes 1-2

Spotkanie Toulouse kontra Nantes, wynik końcowy 1-2

W sobotę, 11 lutego 2024 roku, na Stadium de Toulouse odbył się mecz pomiędzy drużynami Toulouse i Nantes, który zakończył się zwycięstwem gości 2-1. Po pierwszej połowie wynik na korzyść Nantes wynosił 1-0, a mimo starań gospodarzy, to drużyna z Nantes okazała się skuteczniejsza w drugiej połowie, zapewniając sobie cenne trzy punkty w rozgrywkach Ligue 1.

Mecz Nantes - Lens 0-1

Mecz Nantes vs Lens zakończony wynikiem 0-1

W dniu 3 lutego 2024 roku na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Nantes i Lens. Spotkanie to było częścią 20. kolejki Ligue 1. Po zaciętym pojedynku, zwycięstwo odniosła drużyna Lens, pokonując rywali 1-0. Mecz ten odbył się pięć dni temu, o godzinie 20:00, a na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 0-0.

Nantes kontra Clermont Foot wynik 1-2

Nantes - Clermont Foot, wynik meczu: 1-2

Dzisiaj na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Nantes i Clermont Foot. W wyniku zaciętej rywalizacji, zwycięstwo odniosła drużyna Clermont Foot, pokonując gospodarzy 2:1. Mecz ten miał miejsce w ramach 18. kolejki Ligue 1, a wynik na przerwę to 0:1 na korzyść Clermont Foot.

Nantes vs Stade Brestois 29, wynik końcowy 0-2

Mecz Nantes kontra Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 0-2

W ostatnim meczu 16. kolejki Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Nantes i Stade Brestois 29. Spotkanie odbyło się w Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, a ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Stade Brestois 29, którzy pokonali gospodarzy 2:0.

Mecz pomiędzy Paris Saint Germain kontra Nantes 2-1

Paris Saint Germain vs Nantes, wynik spotkania 2-1

W miniony weekend odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Paris Saint Germain i Nantes. Spotkanie, które odbyło się na boisku Parc des Princes, było pełne napięcia i wrażeń. Ostateczny wynik 2-1 na korzyść Paris Saint Germain dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil. Przerwa zakończyła się wynikiem 1-0, a zwycięska bramka padła już w pierwszej połowie. Mecz ten miał miejsce 9 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00 w ramach 15. kolejki Ligue 1.

Nantes - Nice 1-0

Mecz między Nantes i Nice zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau dnia 2023-12-02 20:00

Wczoraj wieczorem na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Nantes i Nice. Mimo zaciętej walki, ostateczny wynik spotkania to 1-0 na korzyść drużyny Nantes. Całe starcie przyniosło wiele niespodzianek i niezapomnianych momentów, które na długo pozostaną w pamięci kibiców. Jakie wydarzenia miały miejsce na boisku? Zapraszamy do lektury naszej relacji!

Nantes kontra LE Havre, wynik końcowy 0-0

Mecz Nantes vs LE Havre, wynik końcowy 0-0

W dniu 26 listopada 2023 r. na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, drużyny Nantes i Le Havre zagrały w meczu Ligue 1. Mecz zakończył się remisem 0-0, a taki sam wynik utrzymywał się także na przerwę.