Mecz pomiędzy Nantes oraz Auxerre na obiekcie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau: końcowy wynik 1-0

Dnia 2023-01-01 14:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 17 pomiędzy Nantes a Auxerre.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nantes oraz Auxerre wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Coco 74' 1-0 I. Ganago

Żółte kartki Nantes: Samuel Moutoussamy 90'

Żółte kartki Auxerre: Gideon Mensah 21' Ousmane Camara 82'

Czerwone kartki Auxerre:

Główny sędzia spotkania to Benoît Bastien, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nantes stawi czoła Caen, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Montpellier natomiast Auxerre podejmie Dunkerque. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse oraz Lens.

Kibice śledzą starcia ligi Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Samuel Moutoussamy Gideon Mensah wielokrotnie zaserwowały wspaniałym sympatykom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki nie warte uwagi. Obserwujemy idealne bramki i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Nantes oraz Auxerre oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.