Na obiekcie Stade de l'Aube odbył się mecz pomiędzy Estac Troyes oraz Nantes zakończony wynikiem 0-0

Estac Troyes - Nantes zakończony wynikiem 0-0. Dnia 2022-12-28 14:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 16. Zmierzyły się Estac Troyes oraz Nantes.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Estac Troyes i Nantes wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Nantes: Jean-Charles Castelletto 15' Fabien Centonze 79'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Estac Troyes zmierzy się już z Strasbourg, następne spotkania z drużynami Lille oraz Marseille a Nantes z Auxerre. Następne mecze zagra z drużynami Caen oraz Lyon.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów śledzi poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Jean-Charles Castelletto nieustannie serwują pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się wyśmienite asysty oraz gole, nieczyste faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zajadłe, nie często bywa koniec końców, że zmagania przynudzają. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Estac Troyes i Nantes i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stade de l'Aube.