Mecz Nice vs Nantes dnia 2022-10-23 15:05 na obiekcie Allianz Riviera - wynik końcowy 1-1

Nice vs Nantes, wynik 1-1. Dnia 2022-10-23 15:05 na stadionie Allianz Riviera odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Nice i Nantes.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Nice i Nantes wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: I. Ganago 49' 0-1 M. Simon N. Pépé 90' 1-1

Żółte kartki Nice: Jean-Clair Todibo 60' Joe Bryan 68' Melvin Bard 81'

Żółte kartki Nantes: Moussa Sissoko 84' Alban Lafont 90'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Nantes: Abdoul Kader Bamba -5'

Główny arbiter meczu - Francois Letexier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Nice stanie naprzeciw FK Partizan, następne spotkania z drużynami Lorient i FC Koln a Nantes z Qarabag. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Olympiakos Piraeus.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe poczynania w lidze Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Jean-Clair Todibo Moussa Sissoko raz za razem gwarantują wyśmienitym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Systematycznie zdarzają się książkowe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki między piłkarzami z ligi zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że są to widowiska nużące. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Nice i Nantes i ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Allianz Riviera.