Lens kontra Nantes, wynik meczu: 2-2

Lens kontra Nantes 2-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lens a Nantes wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-04-30 15:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Lens oraz Nantes.

Gole strzelali: M. Simon 8' 0-1 M. Coco M. Simon 32' 0-2 David Costa 67' 1-2 S. Fofana A. Kalimuendo-Muinga 81' 2-2

Żółte kartki Lens:

Żółte kartki Nantes: Roli Pereira de Sa 53' Wylan Cyprien 62' Samuel Moutoussamy 74' Nicolas Pallois 79' Alban Lafont 81'

Czerwone kartki Lens: Jean-Louis Leca 19'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Léonard. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lens stanie naprzeciw Reims, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz Monaco. Kolejno natomiast Nantes z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz Lyon.

Bardzo często liczni kibice z zapałem śledzą starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Roli Pereira de Sa nieraz zagwarantowały swoim wiernym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania nudne. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, zapadające w pamięć gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Lens oraz Nantes w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.