Nantes kontra Lille, wynik spotkania - 0-1

Nantes kontra Lille 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Nantes a Lille zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-03-19 20:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 29 pomiędzy Nantes a Lille.

Gole strzelali: A. Onana 41' 0-1

Żółte kartki Nantes: Samuel Moutoussamy 53' Ludovic Blas 81' Fábio 86'

Żółte kartki Lille: Xeka 15' Benjamin André 64' Jonathan Bamba 79' Domagoj Bradarić 86'

Czerwone kartki Lille: Timothy Weah 64'

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nantes stawi czoła Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Angers. Kolejno natomiast Lille z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Lens.

Dzisiaj wierni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Samuel Moutoussamy Xeka nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym fanom wiele wspaniałych wrażeń. Zmagania między piłkarzami ligowymi są zagorzałe, rzadko okazuje się, że są to mecze nie warte uwagi. Regularnie natrafiamy na wyśmienite asysty oraz gole, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazśledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Nantes oraz Lille i ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.